Logo KRB Consulting

O FIRMIE

KRB Consuting powstało z pasji związanej z zarządzaniem jakością, którą chcę się dzielić!

Nazywam się Katarzyna Rudzka-Będzińska i jestem pasjonatem oraz praktykiem we wdrażaniu i utrzymywaniu systemów zarządzania opartych na międzynarodowych standardach. Lubię współpracę z ludźmi co przekłada się na moją efektywność.

Ostatnie lata mojej praktyki zawodowej skupiały się głównie na standardach zgodnych z ISO 9001, ISO 14001 i ISO 28000 oraz systemach jakości opartych na specyficznych wymaganiach klientów IKEA (I-WAY) i ADEO (audyty ICS). Posiadam doświadczenie w audytach jakościowych, środowiskowych i socjalnych oraz BHP (w tym ISO 45001). Swoje doświadczenie zawodowe w obszarze jakości zdobywałam na stanowisku Kierownika ds. Zapewnienia Jakości w międzynarodowej firmie produkcyjnej z obszaru wyposażenia wnętrz. Podczas wieloletniej praktyki nie tylko wdrożyłam i utrzymywałam zintegrowany system zapewnienia jakości, ale odpowiadałam też za zapewnienie jakości procesu i produktu oraz ciągłe doskonalenie. Wcześniejsze doświadczenia zawodowe były związane z branżą opakowaniową i poligraficzną, gdzie poznałam od strony praktycznej systemy zapewnienia jakości oparte na ISO
22000
, BRC IOP oraz GMP, GHP, FSC. Dodatkowo posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ciekawych i efektywnych szkoleń poparte pozytywnymi opiniami. Warto dodać, że jestem absolwentką prestiżowych uczelni Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Politechniki Poznańskiej.

Swoją wiedzę i doświadczenie przekładam na tworzenie firmy, której celem jest ciągłe doskonalenie naszych klientów i ich usług.

Wszystkie nasze usługi świadczymy w formie stacjonarnej oraz on-line w nowoczesnej formie za pomocą interaktywnych platform.

 

katarzyna_rudzka_bedzinska_KRB_Consulting_ISO_AUDYT

UBEZPIECZENIE

Jako rzetelna firma, która wspiera swoich klientów w rozwoju kompetencji i usług musimy przewidywać ryzyka i szanse wynikające z naszej działalności. Ale analiza ryzyk jest po to, aby minimalizować ich wpływ na funkcjonowanie firmy i naszych klientów oraz aby poszukiwać możliwości rozwoju. W związku z tym, aby dać poczucie pewności naszym klientom posiadamy ubezpieczenie OC naszych usług na kwotę 200 000 PLN w towarzystwie ubezpieczeniowym Compensa. Dlatego też wybierając KRB Consulting możesz spać spokojnie i nie martwić się na przyszłość!

Nasze referencje